Inschrijven

Inschrijven voor Horzol 2019

Er zijn twee mogelijkheden:

Inschrijven is mogelijk tot en met zondag 6 oktober. Loting is woensdag 9 oktober.


Vereniging *
Email adres *
Afstand * 51 km Wedstrijd (alleen C4X+ C2X+)51 km Prestatietocht44 km Jubileumtocht35 km Toertocht
Boottype * C4X+C2X+Wherry
Geslacht * HerenDamesMix
Naam captain * Roeier 1
Roeiers Roeier 2
Roeier 3
Roeier 4
Roeier 5
Mobiel nummer * Dit moet hetzelfde zijn als van de in de boot mee te nemen mobiele telefoon
Horzoldiner * Aantal personen dat blijft eten (vegetarisch kan bij Opmerkingen aangegeven worden
Opmerkingen


Controleer na enkele dagen hieronder of uw inschrijving is verwerkt. Zo niet neem dan aub  telefonisch contact met ons op 06-46214612 of mail naar inschrijven@horzol.nl

 

Inschrijvingen 2019:

Toertocht Wherry

Toertocht C2X+

» Sport Nautique de Nancy: Pierre Pieters – Christophe Maquaire – Sylvie Gouin

Toertocht C4X+

» Gravelines US Aviron: Michel Coulombel – Monique Laude – Odile Rose – Ernelle Goubeaux – Claire Carpentier

Jubileumtocht C4X+

» rv Pontos: Alex Kolder – Petra Rumpf – Heleen Priester – Marcel Kok – Chris Elward

Prestatie Wherry

» Laak 1: Ferreira, Rina – Peet, Cees van – Sloot, Arwin van der – Maaren, Kees van
» Laak 2: Janssen, Hannie – Seelen, Marie-Louise – Broekens, Alette – Polak, Saskia
» Nautilus: Scholten, Arnold – Graaff, Martin van der – Honig, Pleun

Prestatie Dames C2X+

» Ossa 1: Nancy van ‘t Hof – Moniek Binnewijzend – Stephanie Besteman

Prestatie Mix C2X+

Prestatie Heren C2X+

Prestatie Dames C4X+

» Ossa 3: Nicolette Groot – Evelien Huis in ‘t Veld – Joke Dragt – Saskia Belien – Wini Bos
» Iris 2: Silvia van der Poel – Cathy Bon – Karen van Duyn – Jeanette – Monique Hoogkamer
» Iris 3: Paula van Beek – Alma Ruting – Nurcan Yegonoglu-Karacay – Karin Besseling – Cathy Bon

Prestatie Mix C4X+

» Régattes Messines: Isabelle Saint-Antoine – Pascal Scharff – Evelyne Muller – Philippe Sombsthay – Florent Legay
» Pampus: Manen, Caroline – Verbeek, Dick – Mascini, Henno – Verhoeven, Yoka – Middelink, Carolien

Prestatie Heren C4X+

» Ossa 2: Hans Cornelisse – Dick Binck – Peter Damkat – Ronald vd Does – Siebo Brinkerink
» Iris 1: Menno Dijkstra – Nico Vrouwe – Dennis Magielse – Joost Brinkman – Ricardo Galdeij

Wedstrijd Wherry

Wedstrijd Dames C2X+

Wedstrijd Mix C2X+

Wedstrijd Heren C2X+

Wedstrijd Dames C4X+

Wedstrijd Mix C4X+

» RV de Kop 1: Stella van der Windt – Saskia Kwant – Jitske Bakx – Walter Woortman – Nick Smit

Wedstrijd Heren C4X+

» RV de Kop 2: Edwin Bakker – Peter Vader – Bram Verbokkem – Esther Muntjewerf – Rick van Ammers

Jeugd Estaffete