Inschrijven

De inschrijving voor Horzol 2018

De inschrijving is gesloten!

 

INSCHRIJVEN NATIONALE HORZOL MARATHON 2018: Met het  KNRB inschrijfprogramma vanaf 1 september


img_3430Of INSCHRIJFFORMULIER WEDSTRIJD 51 km , PRESTATIETOCHT 51 km en TOERTOCHT 35 km:

Afstand * WedstrijdPrestatietochtToertocht
Boottype * C4x+C2 x+Wherry
Geslacht * HerenDamesMix
Vereniging *
Naam captain *
Roeiers Roeier 2
Roeier 3
Roeier 4
Roeier 5
Mobiel nummer * Dit moet hetzelfde zijn als van de in de boot mee te nemen mobiele telefoon
Email adres *
Opmerkingen


Controleer na enkele dagen hieronder of uw inschrijving is verwerkt. Zo niet neem dan aub  telefonisch contact met ons op 06-46214612 of mail naar inschrijven@horzol.nl

 

Definitieve Startlijst 2018:

Starttijd Startnummer P/W/T Vereniging Catergorie Captain
9:00 10 P Nautilus Wherry Martin van der Graaff
11 P t Diep Wherry Henk van Sluis
12 P De Zaan 1 Wherry Marjolein de Jong
13 P De Zaan 2 Wherry Lieke Bos
14 P De Laak 3 Wherry Kees van Maaren
20 P De Geeuw 2 C2X+ Peter Wiersma
21 P ARZV 1 C2X+ Frans Vleugel
22 P ARZV 2 C2X+ Tim Buter
23 P De Zaan 3 C2X+ Hans Doornbos
9:30 30 P Rijnmond C4X+ Marijn Rietveld
31 P Iris 1 C4X+ Karin Besselink
32 P Iris 2 C4X+ Jaqueline van Nes
33 P Iris 3 C4X+ Ada van Schaik
34 P De Zaan 4 C3X+ Gerard de Rouw
35 P De Zaan 5 C4X+ Matthijs Westra
36 P De Stern 1 C4X+ Ron Apeldoorn
37 P Ossa 1 C4X+ Frans Gijzen
10:00 1 T ARZV 3 Wherry Tom Kreuning
2 T Iris 4 C2X+ Corien Kauffman
3 T De Laak 1 C4X+ Marjolein Buwalda
4 T De Geeuw 1 C4X+ Frederika Koldijk
5 T Spaarne C4X+ Hans Klein
10:30 50 Vervallen W Voorne Putten 1 C2X+ Peter Vermeij
51 W Clever Ruder Club C2X+ Stefan Verhoeven
52 W De Laak 2 C2X+ Martijn Frijlink
53 W De Stern 2 C2X+ Gerard Bakker
60 W French team C4X+ Louis Tranchand
61 W Ossa 2 C4X+ Henk Bekker
62 W De Laak 4 C4X+ Martin Paasman
63 W Voorne Putten 2 C3X+ Bert Kleiss
64 W De Kop C4X+ EA Bakker
65 W ZZV C4X+ Richard Hietberg

Inschrijvingen 2018:

Toertocht Wherry

» ARZV 3: Tom Kreuning – Klaas Timmermans – Peter Eecen – Evelien Timmermans

Toertocht C2X+

» Iris 4: Corien Kauffman – Rekha – Silvia

Toertocht C4X+

» De Laak 1: Marjolein Buwalda – Sylvie Nederend – Marije Vis – Hens Meengs – Elaine Carpenter
» De Geeuw 1: Frederika Koldijk – Jaak Maks – Imke – Martin Melis – Sissy Haarsma
» Spaarne: Hans Klein – Susanne Rotteveel – Mohammed – Vicky Vriend – Anne van Weering

Prestatie Wherry

» Nautilus: Martin van der Graaff – Hannie Visser – Pleun Honig – Arnold Scholten
» t Diep: Henk van Sluis – Ina Snijder – Henk Loijenga – John Hoekstra
» De Zaan 1: Marjolein de Jong – Bert Neelen – Liesbeth de Wit – Dirk de Hart
» De Zaan 2: Lieke Bos – Tjipke Bergsma – Margon Dil – Peter Brinkman
» De Laak 3: Kees van Maaren – Cees van Peet – Saskia Polak – Marie Louise Seelen

Prestatie Dames C2X+

Prestatie Mix C2X+

» De Geeuw 2: Peter Wiersma – Heleen Bakker – Rob Bakker
» ARZV 1: Frans Vleugel – Lucie Hofman – Bea Kunst
» ARZV 2: Tim Buter – Petra Brazz – Joke Kramer

Prestatie Heren C2X+

» De Zaan 3: Hans Doornbos – Roelof Bijker – Janny Muis

Prestatie Dames C4X+

Prestatie Mix C4X+

» Rijnmond: Paul Kaan – Hans Jannink – Jarl Rietveld – Lia Hoogendijk – Arie Hoogendijk
» Iris 1: Karin Besselink – Nico Vrouwe – Paula van Beek – Tessa – Menno Dijkstra
» Iris 2: Jaqueline van Nes – Johan Verweij – Monique Hoogkamer – Veronica de Bruin – Marjo
» Iris 3: Ada van Schaik – Kathy Schrama – Jan van Dijk – Cathy – Claudia
» De Zaan 4: Gerard de Rouw – Albert Schenk – Hannele Everts – Jolande Boelen
» De Zaan 5: Matthijs Westra – Peter Roos – Gerda Vochteloo – Anne Kruiver – Machteld Binnerts
» De Stern 1: Ron Apeldoorn – Anda Wille – Marion Wigchert – Annelies de Klerk – Cardi van Capelle

Prestatie Heren C4X+

» Ossa 1: Frans Gijzen – Siebo Brinkerink – Kees Verschoor – Erik Koel – Hans Douwstra

Wedstrijd Wherry

Wedstrijd Dames C2X+

Wedstrijd Mix C2X+

Wedstrijd Heren C2X+

» De Laak 2: Martijn Frijlink – Leon Peltenburg – Rob van der Aa
» Clever Ruder Club: Stefan Verhoeven – Sophie Nitsch – Michael Klütt
» Voorne Putten: Peter Vermeij – Andre Verburgh – Marjan Vis van Heemst
» De Stern 2: Gerard Bakker – Andres Derksen – Jasper van Tongeren

Wedstrijd Dames C4X+

Wedstrijd Mix C4X+

» De Laak 4: Martin Paasman – Marian Voskuilen – Hannie Jansen – Esther Doesburg – Petra Kroon

Wedstrijd Heren C4X+

» De Kop: EA Bakker – Bram Verbokkem – Esther Muntjewerf – Rick van Ammers – Peter Vader
» Voorne Putten: Bert Kleiss – Ronald van der Giessen – Marjo Steentjes – Hans van Ede
» ZZV: Richard Hietberg – Tony Bervoets – Pieter Mani – Jan Bruin – Leon van der Laan
» French team: Louis Tranchand – Bertrand Mazoyer – Miche Coulombel – Pierre Pieters – Florent Legay
» Ossa 2: Henk Bekker – Nanne Groot – Nico Dirkmaat – Micheal Moore – Ronald van der Does

Jeugd Estaffete