Inschrijven

Inschrijven voor Horzol 2022

Er zijn twee mogelijkheden:

Let op:

  • als je aan de wedstrijd meedoet dan moet je altijd via de KNRB inschrijven!
  • als je als prestatieploeg wilt dat je gemaakte kilometers meetellen in het KNRB-Marathonklassement dan moet je via de KNRB inschrijven!

Inschrijven is mogelijk tot en met zondag 2 oktober. Loting is woensdag 5 oktober.

    Vereniging *
    Email adres *
    Afstand * 51 km Wedstrijd (alleen C4X+ C2X+)51 km Prestatietocht44 km Jubileumtocht35 km Toertocht
    Boottype * C4X+C3X+C2X+Wherry
    Geslacht * HerenDamesMix
    Naam captain * Roeier 1
    Roeiers Roeier 2
    Roeier 3
    Roeier 4
    Roeier 5
    Mobiel nummer * Dit moet hetzelfde zijn als van de in de boot mee te nemen mobiele telefoon
    Horzoldiner * Aantal personen dat blijft eten (vegetarisch kan bij Opmerkingen aangegeven worden
    Opmerkingen


    Controleer na enkele dagen hieronder of uw inschrijving is verwerkt. Zo niet neem dan aub contact met ons via info@horzol.nl of 06-46214612

    Inschrijvingen 2022:

    Prestatie Wherry

    » Nautilus: Pleun Honig – Arnold Scholten – Jannet de Goede – Kees Nelissen
    » Diep: Ina Snijder – Henk van Sluis – John Hoekstra – Gijs Vermeer

    Prestatie C2X+

    » de Zaan 1: Caroline Verhagen – Anne Kruiver – Albert Schenk
    » de Zaan 2: Antoinette Post – Yves Strijbosch – Thom Hageman
    » Iris: Jasper Sierink – Jan van Grimbergen – Jos van Haagen

    Prestatie C3X+

    » Iris: Pim van Vliet – Karin Besselink – Ruud Kortekaas – Jeannette de Vries
    » Voorne-Putten: Bert Kleiss – Patricia Specht – Hans van Ede – Maart Goeree
    » Gouda 1: Ann v Veen – Robert Scheen – Taco Terpstra – Danielle Pelzer
    » Gouda 2: Marcel Lingen – Ineke Verkaik – Rob v dam – Rob Rijnhout

    Prestatie C4X+

    » Ossa 1: Moniek Binnewijzend – Wini Bos – Stephanie Besteman – Nancy van ‘t Hof – Sakia Belien
    » RV de Kop: Robert van Nuland – Wilco Sneekes – Huub de Graaf – Dave Koch – Bas Linting
    » Ossa 2: Rudy Rosman – Ard Ligthart – Dick Bink – Micheal Moore – Frans Gijzen
    » RV Pampus/RIC: Carolien Middelink – Berry Geul – Myra Blokhuis – Patrick Minderhoud – Arthur van Wijk
    » Rijnmond: Paul Kaan – Hugo Nüssler – Lia Hoogendijk – Arie Hoogendijk – Jarl Rietveld
    » RV Alphen: Maarten Rus – Anja Walraven – Sacha Mulder – Margit Fennema – Richard Kramer
    » RV De Stern: Rik Lopuhaa – Anda Wille – Els Hartendorp – Trudy Mooren – Joost Bijl

    Jubileumtocht C4X+

    Toertocht Wherry

    Toertocht C2X+

    Toertocht C4X+

    Wedstrijd Dames C2X+

    Wedstrijd Mix C2X+

    Wedstrijd Heren C2X+

    Wedstrijd Open Klasse C2X+

    » RV De Drie Provincien/Waal: Jeroen Maassen – Bauke Abma – Ingrid Lochmann van Bennekom

    Wedstrijd Dames C4X+

    Wedstrijd Mix C4X+

    Wedstrijd Heren C4X+

    » ZZV: Richard Hietberg – Tony Bervoets – Jan Bruin – Laurens de Wit – Floor van der Wateren
    » Gouda 3: Gijs Koop – Richard Liebrechts – Mark Okkerse – Chris Weevers – Pim Wagenmakers
    » Wetterwille: Ben Wagenaar – Bram Streefland – Dick Krol – Reind Fokkens – Stefaan Borgmans

    Wedstrijd Open Klasse C4X+

    » Grift: Astrid Dekker – Tom Zalmstra – Juul van Rijn – Michiel Horsman – Stephanie Mulders
    » Daventria: Niels Meijerink – Marlijn Dompeling – Robert Duzijn – Heleen Janszen – Maurice van den Broek
    » Kogge: Bart de Groot – Jolanda van der Meer – Brigit Koning – Ruth Visser – Bianca Moll-Hoogland